175 bin liralık için ailesinden 4 kişiyi katleden polisin ifadesi ortaya daha çok

– 175 bin teklik üzere ailesinden 4 kişiyi katleden polisin ifadesi ortaya artık

Hakkını yediklerini düşünüp 4 kişiyi öldürmüş

Ailesinden 4 kişiyi öldüren polisin zaman donduran ifadesi ortaya daha çok

-“8 yaşından bu yana emekçi kabil çalışıyorum. Hakkımı yediklerini düşünüp cinayeti işledim”

BURSA – Bursa’nın Orhangazi ilçesinde matlup verecek tartışması sonrasında annesi ve iki kardeşi ile yengesini tabanca ile öldüren polis memurunun ifadesi herkesi yadırgatıcı etti. 8 yaşından bu yana emekçi üzere çalıştığını belirten Gıyap Ergüner, “Benim hakkımı yediklerini düşündüm ondan bu olayı işledim dedi”.

Edinilen bilgiye bakarak, görüngü Orhangazi ilçesi İznik Gölü kenarındaki Çamlık tesislerinde meydana geldi. Bingöl’e sınırlanmış Güre İlçesinde Acar Güç Büro Müdürlüğü’nde işyar polis memuru Ihtiyaç Ergüner tartıştığı annesi Bedriye, ağabeyleri Mehmet ve Remzi ile yengesi Fatma Ergüner’i silahla öldürdükten sonradan kendi uzlaştırıcı ile Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’ne her an doğrulama oldu.

“8 yaşından beri çalışıyorum beni amele görüyorlar”

Gözaltına alındıktan bilahare emniyetteki sorgusu tamamlanan kıya zanlısı Adem Ergüner ortaya çıkan ilk ifadesi herkesi şok etti.

Hiçlik Ergüner müteahhitlik yapan ağabeyi Mehmet Ergüner’den familya kabul etmek üzere güzeşte sene 175 bin TL verdiğini fakat ağabeyinin evi yapmadığını belirterek, parasını bugünkü değerden kalın kafalı istediğini fakat ağabeyinin kendisine 275 bin TL öneri ettiğini belirterek, ancak ego arabamı satarak o parayı vermiştim. Arabamın bugünkü değeri 600 bin TL dediği öğrenildi. Yokluk Ergüner ifadesinde 175 bin TL için hakeza bire bir olayı yaptım. 8 yaşından buyana himmet hayatı içindeyim. Ailenin amelesi kendisine görülüyordum. Bu bile zoruma gidiyordu. Hakkımın yendiğini gördüm. Hepsini olay hesabına çağırdım ve geldiklerinde da muttasıl keskin ettim” dedi.

Diğer yandan şüpheli Gaybubet Ergüner ve deney tanıklarının emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesinin bitmeme ettiği belirlenirken, öldürülen 4 kişinin cenazelerinin Adli Tababet Kurumu’ndaki işlemlerinin devam ettiği ve Orhangazi’üstelik toprağa verilecekleri belirlendi.

Share: