Bolu’da sevgilisinden ayrılmadığı için annesi marifetiyle oklavayla şiddete maruz küsurat gailesiz kız, mahkeme kararı önüne daha çok

Bolu’da Cemile B., kestirmece 6 kamer ilk sevgilisi olduğunu öğrendiği kızı N.B.’ye sinirlendi. Cemile B., iddiaya göre kızından, sevgilisinden ayrılmasını istedi. Fakat N.B., annesinin bu isteğini yerine getirmedi. Cemile B, bunun üzerine kızını oklava ile dövdü. N.B. de savcılığa anbean yanlışlık duyurusunda bulundu.

“OKULA ELİM YÜZÜM MOSMOR GİDİYORDUM”

Olayla ilgilendiren yürütülen soruşturmanın peşi sıra Cemile B. hakkında ‘Alt soya saldırı’ suçlamasıyla 3 yıla kadar cezaevi istemiyle Bolu 2’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde ülkü açıldı. Duruşmada N.B., annesinden şikayetçi olduğunu söyleyerek, “Annem sevgilimden ayrılmadığım için beni sonsuz dövüyordu. Okula bile elim yüzüm mosmor tıpkı şekilde gitmek zorunda kaldım. Annemle geçinemediğim ve korkum dolayısıyla devlete sığınmak zorunda kaldım. Bunu kendi isteğimle yaptım. Patak yemekten korkuyorum ve saf annemden savlayıcı, şikayetçiyim” dedi.

“KIZIMDAN KÖTEK YEDİM”

Duruşmada, kendisini savunan Cemile B. ise “Kızım yaşının banal olmasına rağmen kendine canan edindi. Aynı esas namına onu düşünüp ayrılmasını istedim. Daima okuldan kaçıyordu. Hassaten arabamızı da alıp, kaçmaya çalıştı. Engelledik. Bana vuran o ve sürgü yiyici benim. Benim dahi ona vurduğum akla yatkın. Kızımdan yediğim dayaktan kıran yaralandım” diye kendini savundu.

KIZI HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İfade ve savunmaların peşi sıra duruşma ertelenirken, Cemile B.’nin ifadesi sebebiyle kızı için ‘Üst soya fasulyesi saldırı’ suçlamasıyla savcılığa yanlışlık duyurusunda bulunması yönünde karar verildi.

Share: