TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini belirtik artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini bariz artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Çevre, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hisse senedi yerini 1 Eylül’da belirgin artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile iş yeri sahibi koyulmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara şişman okazyon sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar amacıyla internet üzerinden online adına de örtüsüz artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 ilde 204 gelişim yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlarken, 120 ay önel, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 kamer önel ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’da yapılacak

Engelsiz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’birlikte yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden dahi (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Zahir artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası EKMEK ve T.C. Ekincilik Bankası NANIAZIZ vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların yekpare şubeleri yoluyla akseptans edilecek.

Satışla ilgili tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: