Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanlığı’nın Öbek Çalışmasına Katıldı

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile gelişigüzel partisinin düzenlediği “80 Günde Devr-i Ayça” grup çalışmasına katıldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başbuğ Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile gelişigüzel Maltepe Zümrütevler Mahallesi’nde İstanbul İl Başkanlığı’nın düzenlediği “80 Günde Devr-i Hilal” kampanyası kapsamında loda çalışmasına katıldı. Kılıçdaroğlu, kütle çalışması sırasında Bitlisli Eroğlu ailesini musahabe etti. Eroğlu ailesi ile sohbetinde Bitlis’ten da söz eden Kılıçdaroğlu, bölgenin kalkındırılması gerektiğini ve bunu gerçekleştirmede CHP olarak kararlı olduklarını belirtti. Kılıçdaroğlu, “Bölgenin kalkınması lazım, bölgenin ayağa kalkması lazım. İş imkanı olması geçişsiz. İyi yetişek, ongun okullar… Olacak, olacak. Kararlıyım” dedi.

Çocuklarla arkadaşça fail Kılıçdaroğlu daha sonradan, bire bir mahallede bulunan benzeri taziyet evine her an başsağlığı dileklerini iletti.Share: