Sevenlerini Üzen Gelişmeyi Duyurdu

Ceyda Düvenci’nin sorularını yanıtlayan Erkan Kolçak Köstendil, meslektaşı Bülent Şakrak ile akraba olması için konuştu.

“BİR DAYILIKTIR GİDİYOR”

Köstendil, “Bülent Şakrak ile dedelerimiz kardeşmiş. Bülent benim babama cesur derdi, ben bile Bülent’e keleş derdim, deminden dallar birbirine keleş diyor. Aynı dayılıktır gidiyor” ifadelerini kullandı.

“FİLMDE YOKUM”

Saz ve söz ustası Neşet Ertaş’ın yaşam öyküsünü beyazperdeye taşıyacak olan ‘Garip Bülbül Neşet Ertaş’ filminde cila alacağı konuşulan Erkan Kolçak Köstendil, bu iddiaya dahi yanıt verdi.

Köstendil, “Öyle duyuruldu ama filmde yokum” diye niteleyerek sevenlerini üzdü.

Erkan Pazubent Köstendil ve Cansu Boğa çifti, “Mutlu evliliğin sırrı nedir?” sorusu sorulunca hande atarak “Artağan çarpışma mahsus! Aynı formülü bulunmayan, gelişigüzel haddinden fazla eğleniyoruz. Aynı birlikte kere arkadaşımız Marsel var. Onunla birlikte beraber olmaktan ve hayatı yaşamaktan çok sağlık alıyoruz.” demişti.

ERKAN PAZUBENT KÖSTENDİL KİMDİR?

16 Sülale 1983 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi.Bursa Atatürk Lisesi’nden çıkışlı oldu. Lise yıllarında Bursaspor’un altyapısında ayak topu oynadı. Futbolcu olma hayalinden vazgeçerek aktör olmaya değişmeyen verdi. Lisans eğitimini Mimar Sinan Fena Hâlde Sanatlar Üniversitesi Şevket Konservatuvarı Temsil bölümünde tamamladı.

Oyun çalışmalarına Tuncay Özinel Tiyatrosu’nda başladı.

Televizyonda ilk kez 2005 yılında ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin 4. sezonundaki ‘oto galericisi’ rolüyle göründü.

Beyazperde de ise ilk defa 2008 yılında ‘Güz Sancısı’ sinema filminde ‘nümayişçi’ karakteriyle vadi aldı.

2009-2012 yılları ortada ‘Sakarya Fırat’ dizisinde canlandırdığı ‘Er Mahmut Karakum’ karakteriyle tanınmaya başladı. Arkası Sıra ‘Torbacının Esrarı’, ‘Babalar ve Evlatlar’, ‘Merhamet ve One Night in Istanbul’ kadar yapımlarda saha aldı.

2017-2021 yıllarında yayınlanan ‘Çukur’ dizisinde ‘Vartolu Sadettin/ Salih Koçovalı’ karakterini oynadı.

2018 yılında Vefaspor’de fire mevsim kalecilik yaptı.

2021 yılında Hollanda’nın tor takımlarından Amsterdam Gençlerbirliği ile uyuşma imzaladı.

4 gücük filmlik projesinin önceki ayağı olan, senaryosunu yazıp yönettiği ‘Suma’ adlı filmiyle 2018 yılında Los Angeles Film Ödülleri’nde fars dalında mansiyon kazandı. Günümüzde zat yazıp, oynayıp, yönettiği tek çalışmalı seyir projesi ’12 Numaralı Adam’ ile bir nice ülkeyi dolaşıyor.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL ÖZEL HAYATI

1983 doğumlu olan Erkan Kolçak Köstendil, 2022 yılı itibarıyla 39 yaşındadır.

2018 yılında oyuncu Cansu Kele ile evlendi. Koşa, 2020 yılında dünyaya mevrut eş çocuklarına ‘Marsel’ adını verdi.

Erkan Kolçak Köstendil 1.81 cm boyunda, 74 kilogram ve oğlak burcudur.

Share: